KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123229
nr 1612 3229
John Nyström
(1888-1945), Sverige
Oljemålning, John Nyström (1888-1945), Väderkvarn Holmglansklitt. Olja på duk. Signerad, daterad 1937,45x35 cm, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:39:20
15/4 18:56:29
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
John Nyström
Läs mer om John Nyström